Sevgili Madanlar ve Dostlarımız!  Sitemize  Hoşgeldiniz...

Birleşmek başlangıç,
birliği sürdürmek gelişme, birlikte çalışmak BAŞARIDIR.
  

Yakında, 3. Madanlar Günü ve 2. MadanDer Olağan Genel Kurulunda toplanacağız. Emeklerimizin boşa gitmediğine tabiki çok seviniyoruz. Hedefimiz daha kapsamlı, daha gelişmiş, daha başarılı toplantılar olmalı. Bu onur hepimizindir. Emeği geçenlere de çok teşekkür ederim.

12 Temmuz 2009 Pazar günü Güneykent de(Geresin) buluşmak dileğiyle...

01.07.2009 Muzaffer MADEN

 

Uzun, zahmetli ama varılan sonuçlarıyla sevindirici, bizleri birleştirecek, kaynaştıracak ve ortak bir yerde buluşturacak sitemizi hazirlamiş bulunuyoruz.

Çağın ve şartların gereği, genişleyen, gelişen ailemizin ve bizi seven herkesin birbirinden haberinin olması ve bağlarının kopmamasi ana isteğimizdir.

Amacımız Uluborlu'dan Türkiye'nin ve dünyanın çeşitli yerlerine yayılan "MADANLAR'ı" ortak bir çatı altında buluşturmaktır. Bu çatı altında ortak kültürümüzü canlı tutmak, aile ve yöremize ait tüm birikimlerimizi unutmamak ve geleceğe aktarmak hedeflenmektedir.

Bütün MADANLAR'a her türlü sosyal destek ve ilgi olusumumuzun gereğidir.
Çalismalarımız ilgi ve katkılarınızla gelişecektir. MADANLAR konusunda yararli olabilecek her türlü yazışmaya açığız. Sitemizi geliştirecek, MADANLAR'ı birbiriyle buluşturacak veya tanıştıracak, en küçük bir bilgi bile bizleri mutlu edecektir. Unutmayalım ki söz uçar yazı kalır.

Sitenin oluşturulmasında emeği geçen ve geçecek olan herkese sonsuz tesekkürlerimi sunarım.

İçtenlikle dilerim ki beklenen yarar elde edilir ve umudumuz gerçekleşir...

Sevgi ve saygılarımla

Muzaffer MADEN